Apsardzes signalizācijas

signalizacija_komplekt

Jaunās signalizācijas sistēmas piedāvā vadošās atklāšanas iespējas un noturību pret viltus izsaukumiem. Sistēmas atšķiras ar daudzfunkcionalitāti un augstu drošības garantiju, kā arī ir ērtas montāžai un ir teicamā ārējā izskatā.

Videoapsardzes sistēmas

videoohrana_kompleks

Pieprasītas ir videonovērošanas kameras, kuras iespējams savienot ar jau esošo videonovērošanas sistēmu un ir adaptējamas tādiem klientu individuāliem pieprasījumiem kā montāžas vienkāršība, bezvadu savienojums, kustības detektora esamība vai audiosignāla pieņemšana ar turpmāku to nodošanu pa tīklu.

Vērtību monitorings

monitoring_sherlog

Pastāv aktīvās apsardzes – meklēšanas sistēmas, kuras darbojas preventīvi un tām piemīt augsta aizsardzības pakāpe. Meklēšanas operācijām ir 100 % sasniegumi. Tādas sistēmas tiek izmantotas, apsargājot mašīnas, seifus un citu kustamo mantu

Piekļuves kontrole

kontrol_dostupa

Šobrīd ir ievērojams daudzums pašu dažādāko kontroles sistēmu un piekļuves pārvaldības brendu. Tomēr atrast tiešām kvalitatīvu un drošību garantējošu iekārtu nav pavisam vienkārši. Galvenās izvēles prasības ir vadošo tehnoloģiju saskaņotība ar plašām funkcionālām iespējām un pieņemamām cenām.