AB Solution Security Group nodrošina piekļuves kontroles sistēmas un citu drošības sistēmu montāžu. Mēs palīdzam izpildīt projektēšanu, montāžu un realizējam garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu.

Nepieciešamības gadījumā mēc veicam personāla apmācību drošības sistēmu lietošanas jautājumos. Ņemot vērā precīzi nokārtotās attiecības ar piegādātājiem un apsardzes iekārtu ražotājiem, mēs to veicam par īpaši izdevīgām cenām.

Čipi

access-control_mini_03

Ieeja ofisā notiek ar čipu — atslēgu palīdzību, izeja — ar izejas pogas palīdzību. Šis variants iekļauj sevī vienkāršu lietošanu, zemas izmaksas un nepieciešamo funkcionalitāti.

Biometrija

access-control_mini_02

Šeit ir izslēgts viltojuma risks, tike izslēgta identifikatora nozaudēšana vai zādzība, kā arī identifikatoru nav iespējams nodot citai personai, kas ir sevišķi aktuāli darba laika uzskaites sistēmām.

Smartfoni

access-control_mini_01

Mobilo telefonu var izmantot kā bezvadu pārnēsājamo personības apliecību. Pietiek ar telefona pielikšanu pie nolasītāja, lai durvis atvērtos.

Koda piekļuve

access-control_mini_04

Koda atslēga ir parezēta tās montāžai sienā vai durvīs.  Pie durvju atvēršanas var būt gaismas un skaņas indikācija. Dod iespēju izmantot dažādus kodus, kā arī regulēt atvēršanas laiku.

Piekļuve ar karti

access-control_mini_05

Apmeklētības uzskaite un piekļuves kontrole ar kartēm atšķiras no parastās montāžas un uzstādījumiem. Kartes tiek nolasītas, tās pienesot pie kontroles ierīces, pat bezkontakta veidā.

Projektēšana

access-control_mini_06

Apsardzes signalizācijas projektēšana — tā ir optimāla apsardzes sistēmu izvietošanas izstrāde, ievērojot spēkā esošos normatīvos un likumdošanas aktus.