Videoapsardze sevī ietver mūsdienīgu drošības aprīkojumu, videonovērošanas sistēmu un operatīvā reaģēašanas dienesta savienojumu. Videoapsardzes pakalpojums sniedz iespēju atteikties no fiziskās apsardzes, optimizejot budžetu un iegūstot drošu un efektīvu drošības sistēmu. Pakalpojums ir ideāli piemērots gan privātmājām un ofisa ēkām, gan ražošanas un industriālajiem objektiem.

Fiksēt

video_security_02

Apsargājamajā objektā tiek uzstādītas jutīgas augstas izšķirtspējas videokameras, kuras tiešsaistes režīmā nodod attēlu uz videoapsardzes pulti, kā arī raidītāju sistēma, kas fiksē jebkuru iekļūšanu vai kustību apsargājamā objektā.

Kontrolēt

video_security_01a

Apsardzes videokameras un raidītāji tiek sasaistīti vienotā sistēmā, dodot iespēju nekavējoties fiksēt potenciālos draudus. Iekļūšanas un vērtību glabāšanas vietas tiek īpaši kontrolētas. Jūsu objekts tiek rūpīgi uzraudzīts.

Reaģēt

video_security_03

Diennakts notikumu monitorings apsargājamajā objektā un operatīvā reaģēšana uz draudiem notiek videoapsardzes pultī. Intelektuālais programmnodrošinājums un prasmīgi un pieredzējuši darbinieki garantē visaugstāko drošības līmeni.