AB Solution Security Group piedāvā piekļuves kontroles sistēmu un citu drošības sistēmu montāžu. Mēs palīdzam ar projektēšanu, kā arī veicam iekārtu montāžu un garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu.

Nepieciešamības gadījumā veicam personāla apmācību drošības sistēmu lietošanas jautājumos. Ņemot vērā ciešo sadarbību ar piegādātājiem un apsardzes iekārtu ražotājiem, mēs to piedāvajam par īpaši izdevīgām cenām.

Čipi

access-control_mini_03

Ieeja ofisā ar čipu, izeja — izmantojot izejas pogu. Šī sistēm iekļauj sevī vienkāršu lietošanu, zemas izmaksas un nepieciešamo funkcionalitāti.

Biometrija

access-control_mini_02

Tiek izslēgts viltojuma, identifikatora nozaudēšanas vai zādzības risks. Biometrijas lietošana ir aktuāla un efektīva darba laika uzskaites sistēmās.

Viedierīces

access-control_mini_01

Mobilo telefonu var izmantot kā bezvadu pārnēsājamo personas apliecību. Pietiek ar telefona pielikšanu pie nolasītāja, lai durvis atvērtos.

Piekļuve ar kodu

access-control_mini_04

Koda atslēga tiek montēta sienā vai durvīs. Sistēma sniedz iespēju izmantot dažadus iekļūšanas kodus, regulēt durvju atvēršanas laiku, kā arī izmantot gaismas vai skaņas indikatorus, atverot vai aizverot durvis.

Piekļuve ar karti

access-control_mini_05

Sistēmas uzstādīšana un pielāgošana izceļas ar savu vienkāršību un pieejamību. Reģistrējot piekļuvi, kartes dati tiek nolasīti caur kontroles ierīci — pat bezkontkata veidā.

Projektēšana

access-control_mini_06

Apsardzes signalizācijas projektēšana — tā ir optimāla apsardzes sistēmu izvietošanas izstrāde, ievērojot spēkā esošos normatīvos un likumdošanas aktus.