AB Solution Security — apsardzes kompāniju grupa, kas sniedz pakalpojumus privātpersonām, nodrošinot dzīvokļu un māju apsardzi, un biznesam, nodrošinot komerciālā nekustamā īpašuma apsardzi, dažādās Eiropas valstīs.

Savā darbā mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas un pasaules ražotāju iekārtas uz GSM/GPRS, GPS un IP tehnoloģiju bāzes. Daudzgadīgā pieredze dod mums iespēju piedāvāt optimālus un dzīvē pārbaudītus risinājumus Jūsu mājokļa un biznesa aizsardzībai.

Privātums

private_clients

Galvenais apsardzes sistēmu uzdevums ir aizsardzība pret nepiederošu personu iekļūšanu, tomēr mūsdienu pasaulē apsardzes pakalpojumi sniedz arī gudrus un lietderīgus  risinājumus Jūsu mājoklim, turklāt apsardzes sistēmas nodrošina pilnīgu un savlaicīgu atskaiti uz mobilo telefonu.

Bizness

business_clients

Mēs piedāvājam uzticamu un atbildīgu Eiropas līmeņa partnerību. Mūsu pieredze ļauj Jums samazināt iespējamos negaidītu situāciju radītos zaudējumus, tādējādi veicinot peļņas pieaugumu.

Valdība

goverment_clients

AB Solution Security piedāvā kompleksu drošības sistēmu jebkuras sarežģītības valsts objektiem, izmantojot vadošās apsardzes nodrošināšas tehnoloģijas un metodiku.