Apsardzes signalizācijas sistēmas tiek izstrādātas pēc katra klienta individuālajām vajadzībām un vēlmēm. Jūs variet būt droši, ka saņemsit optimālāko iekārtu komplektu Jūsu drošībai! Mēs piedāvājam dažādus risinājumus aizsardzībai pret jebkuriem draudiem. Mūsu iekārtas ir drošas un ērtas lietošanā — ar tām Jūs varat justies droši un pārliecināti.

Kontaktu raidītāji

alarm_equipment_smk

Kontaktu raidītāji tiek uzstādīti uz durvīm un logiem. Apsardzes režīmā tie reaģē uz durvju vai logu atvēršanu, nododot trauksmes signālu. Raidītāju tips un veids tiek pielāgots konkrētajām durvīm un logiem.

Kustību raidītāji

alarm_equipment_pir

Kustību raidītāji darbojas, fiksējot kustību telpā. Raidītāju tips piemērojams Jūsu vēlmēm un vajadzībām, ļaujot izvēlēties vadu vai bezvadu raidītājus, kuru sensori nereaģē uz mājdzīvnieku pārvietošanos, kā arī ir pieejami berjeru, aizkaru un platleņķa sensori. Izvēle ir Jūsu rokās!

Ugunsdrošības raidītāji

alarm_equipment_fire

Ugunsdrošības raidītāji reaģē uz paaugstinātu temperatūru un dūmu noplūdi telpās. Raidītājs tiek izvēlets atbilstoši klienta vēlmēm un vajadzībām pēc tipa un dizaina — vadu vai bezvadu, aizkaru vai barjeru, mazām vai lielām telpām.

Apsardzes paneļi

alarm_equipment_panel

Apsardzes panelis ir apsardzes signalizācijas sistēmas kodols, caur kuru tiek pieņemti un apstrādāti dati no apsardzes sistēmas raidītājiem, nododot signālus AB Solution Security centrālajai pultij.

Tastatūras

alarm_equipment_keypad

Apsardzes sistēmas vadības ierīce ļauj ieslēgt un izslēgt apsardzes sistēmu, ataino sistēmas statusu un citu svarīgu informāciju.

Vadības pultis

alarm_equipment_remote2

Apsardzes sistēmas distances vadības pultis ļauj no līdz pat 200m liela attāluma  ieslēgt un atslēgt signalizāciju.

Sirēnas

alarm_equipment_siren

Skaņas apziņošanas iekārtas pievērš uzmanību objektam un psiholoģiski iedarbojas uz ļaunprāšiem.

Trauskmes pogas

alarm_equipment_button

Kompaktas iekārtas acumirklīgai trauksmes signāla nodošanai uz AB Solution Security centrālo pulti.

Projektēšana

alarm_equipment_project

Mēs piedāvājam pārdomātus un individualizētus inženierrisinājumus, kas pielāgoti Jūsu vajadzībām un finansiālajām iespējām.