Apsardzes signalizācijas

signalizacija_komplekt

Mūsu jaunās signalizācijas sistēmas nodrošina augstu reaģēšanas līmeni un pasargā no viltus trauksmēm. Sistēmas atšķiras ar daudzfunkcionalitāti, augstu drošības garantiju, ērtu izmantošanu un gaumīgu dizainu.

Videoapsardzes sistēmas

videoohrana_kompleks

Pieprasītas ir videonovērošanas kameras, kuras iespējams savienot ar jau esošo videonovērošanas sistēmu un kuras ir adaptējamas klientu vēlmēm un vajadzībām, piemēram, montāžas vienkāršība, bezvadu savienojums, kustības detektora esamība vai audiosignāla pieņemšana ar turpmāku nodošanu caur tīklu.

Vērtību monitorings

monitoring_sherlog

Aktīvās apsardzes jeb meklēšanas sistēmas darbojas preventīvi – tām piemīt augsta drošības pakāpe, meklēšanas funkcijai sasniedzot 100% veiksmīgu rādītāju. Tādas sistēmas tiek izmantotas, apsargājot auto, seifus un citu kustamo mantu.

Piekļuves kontrole

kontrol_dostupa

Šobrīd ir pieejams vairums dažādu kontroles sistēmu un piekļuves pārvaldības zīmolu, tomēr atrast patiešām kvalitatīvas un drošību garantējošas iekārtas nav  viegli. Galvenās prasības, izdarot pareizo izvēli, ir jaunāko tehnoloģiju saskaņotība ar plašām funkcionālajām iespējām un pieņemamām cenām.