Apsardzes signalizācijas sistēmas tiek projektētas individuāli katram klientam. Jūs variet būt droši, ka saņemsiet optimālāko iekārtu komplektu jūsu drošībai. Mēs piedāvājam plašu risinājumu spektru aizsardzībai pret jebkurām briesmām. Mūsu iekārtas ir atbilstīgas un ērtas ekspluatācijai, ar tām jūs variet būt pārliecināti par savu drošību.

Kontaktu raidītāji

alarm_equipment_smk

Kontaktu raidītāji tiek uzstādīti uz durvīm un logiem. Apsardzes režīmā tie droši nostrādā pie durvju vai logu atvēršanas un nodod trauksmi. Kontaktu raidītāji mēdz būt ar vadiem un bezvadu, adaptēti dažāda veida durvīm.

Kustību raidītāji

alarm_equipment_pir

Kustību raidītāji kontrolē telpu pirms sevis un nostrādā pie kustību fiksācijas. Ir vadu un bezvadu raidītāji, ar tiem piemītošu imunitāti pret mājas dzīvniekiem, barjerām, aizkariem. Jebkādi.

Ugunsdrošības raidītāji

alarm_equipment_fire

Ugunsdrošības raidītāji reaģē uz paaugstinātu temperatūru, uz dūmu izplūdi telpās. Mēdz būt dažādi tipi, krāsas, vadu un bezvadu, aizkaru un barjeru, mazām un lielām telpām.

Apsardzes paneļi

alarm_equipment_panel

Apsardzes signalizācijas sistēmas kodols — pieņem un analizē datus no apsardzes sistēmas raidītājiem, nodod signālus AB Solution Security centrālajai pultij.

Klaviatūras

alarm_equipment_keypad

Apsardzes sistēmas vadības interfeiss — ļauj ieslēgt un izslēgt apsardzes sistēmu, ataino sistēmas statusu un citu derīgu informāciju.

Vadības pultis

alarm_equipment_remote2

Apsardzes sistēmas distances vadības pultis — ļauj no attāluma līdz pat 200 m ieslēgt un atslēgt signalizāciju.

Sirēnas

alarm_equipment_siren

Skaņas apziņošanas iekārtas par trauksmi — pievērš uzmanību objektam, psiholoģiski iedarbojas uz ļaunprāšiem.

Trauskmes pogas

alarm_equipment_button

Kompaktas iekārtas (breloki) acumirklīgai trauksmes signāla nodošanai uz AB Solution Security centrālo pulti.

Projektēšana

alarm_equipment_project

Mēs piedāvāsim ideālus inženierrisinājumus, kas adaptēti jūsu vajadzībām un finansiālām iespējām.