AB Solution Security – Eiropas apsardzes kompānija, kas sniedz savus pakalpojumus kā privātpersonām (dzīvokļu un māju apsardze), tā arī biznesam (komerciālā nekustamā īpašuma apsardze) vairākās Eiropas valstīs.

Savā darbā mēs izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas un pasaules ražotāju iekārtas uz GSM/GPRS, GPS un IP tehnoloģiju bāzes. Daudzgadīgā pieredze dod mums iespēju piedāvāt Jūsu mājas un biznesa aizsardzībai optimālus un dzīvē pārbaudītus risinājumus.

Privātums

private_clients

Galvenais apsardzes sistēmu uzdevums – aizsardzība pret ļaundaru (nepiederošu personu) iekļūšanu, bet mūsdienu pasaulē tie ir vēl gudri, derīgi risinājumi mājai. Plus – pilnīga un savlaicīga atskaite uz mobilo telefonu.

Bizness

business_clients

Jūsu biznesa drošībai mēs piedāvājam uzticamu un atbildīgu partnerību Eiropas līmenī. Mūsu pieredze ļaus jums minimalizēt zaudējumus no iespējamām force – majeure situācijām, attiecīgi palielinot peļņu.

Valdība

goverment_clients

Mēs piedāvājam drošības kompleksu sistēmu jebkuras sarežģītības valsts objektiem, maksimāli pielietojot apsardzes vadošās tehnoloģijas un metodiku.